elu mõte? 14.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mis mõte on elul,millest sa rõõmu ei tunne ning iga päev selles elus on justkui üks lõputu piin....?ning on tunne,et elan vales ajas,vales kohas ja valede inimeste keskel.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Astun tasa, öö on pime.
Uttu upub maanteekään.
Korrates üht kallist nime
äkki teele seisma jään...(Kersti Merilaas)
Elu on otsimine, elu on leidmine, elu on elu edasikandmine ja andmine.
Elu mõte on leida endas andekus (mis on Minu potentsiaalid) ja seda siis edendada. Elu mõte on - Õnnelik olla!
Vaata õhtul tähistaevast ja maised mured on selle kõrval väikesed-väikesed.
Leia endale viis üllast eesmärki ja suundu siis sihikindlalt ning rõõmsameelselt sinna suunda.
Kui läbi raskuste Tähe poole, siis see karastab!
Parimat Sulle soovides,
Jüri O.-M. Ennet