Hirm surma ees 23.08.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 37 aastane naine,Kogu aeg mõtlen,et äkki on mul vähk või mõni muu haigus.Ei julge enam perearsti juurde ka minna.See jahub kogu aeg,et mine psühhiaatri juurde,sul närvid korrast ära.Tegelikult on nii,et närvid on tõesti nii nagu nad on,aga peale lõunasööki on kogu aeg süda paha,ja tasakaaluhäired.Ega ma rohkem ei söö ka kui lõuna ajal.Õhtul joon ainult veini.
Äkki on maks läbi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Äkki enam ei "jahuks" ja läheks psühhiaatri juurde!
Napsu (ka veini) võetakse vaid siis, kui kõik korras on. Mure ja probleemide korral on vaja kaine olla ja kainelt tegutseda.
OK! Ole Kaine!
Tegutseda,
Jüri O.-M. Ennet