paanikahood??? 19.07.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere.
olen 23 aastane,ning umbes kolm kuud tagasi,pani perearst mulle diagnoosi et mul paanikahood.suunas psühhiaatri juurde.Sümptomid olid/on: silme eest läks ko0rraks mustaks,süda peksles,tunne oli et suren,hingamisraskused... ja ning nüüd sellest ajast on mul hingamiseprobleemid,nimelt kontrollin koguaeg oma hingamist,se ajab juba hulluks.välja ei julge enam minna eriti,mingi hirm on sees,üksindus ka ei meeldi...
Psühhiaater soovitas süüa 10 päeva Diazepeksi,ning se pidi ise üle minema.Aga juba 3 kuud nii elanud ning hakkab vaikselt ära tüütama ... Mida teha? Kas see jääbki nii?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vajate veidi AD. Diasepeks unustage ära.
vt. varasemad soovitused ärevushäirete korral. Rakendage neid regulaarselt.
Tulge vastuvõtule.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet