negatiivne hoiak 23.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Küsimus selline, et kuivõrd on negatiivne hoiak kasasündinud omadus? Tavaelus kipun alati kõike esmalt negatiivsena tajuma ning see on mind juba tüütama hakanud, kuidas saaks sellest lahti?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Näha endas ja ümbritsevas head. Teha kehalisi harjutusi - paraneb rüht ning kehaline hoiak ja seeläbi ka vaimne-hingeline "rüht" e hoiak.
Heategu (endale ja ka teistele) sünnitab head, sünnitab n.ö. positiivset hoiakut.
Mõnede Ilmamaal olevate asjade-olude suhtes peab kindlasti ka negatiivne hoiak olema. Ex-ju!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet