Derealisatsioon, depersonalisatsioon 07.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Mind huvitab, kuidas ravitakse Eestis antud probleeme ning mis Teie praktika kohaselt on siiani osutunud kõige efektiisemaks ja kas sellistest asjadest on üldse võimalik terveks saada?

PS Huvitab just generaliseerunud ärevushäirega kaasnenud depersonalisatsioon ja derealisatsioon ning tugev hirm kaotada kontakt reaalsusega täielikult?

Kaunist suve

S.L

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui probleem seostud ärevushäirega, siis ravida nagu ravitakse ärevushäiret.
Nee DR ja DP - häired võivad esineda v.paljude häirete korral (nagu palavik paljude haiguste korral). Ravida tuleb põhi-asja. Ja erinevate häirete korral on ka ravi erinev.
Psühhiaater aitab!
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet