Põen tihti külmetushaigusi 06.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ja perearst ütleb,et see on mul kõik närvidest.Ta soovib,et kasutaksin antidepressante.Olen kasutanud prosaci,seroxsati ja efeksori.Ei saanud aru,et oleksin siis vähem põdenud,kui neid kasutasin.Mul on kurgumandlid opereeritud ja peale selle muutusin tundlikuks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

5,7 km jalutuskäiku iga päev (see komma seitse on selleks, et hästi meelde jääks ja toimiks). Ka 5,6 km ajab asja ära.
Ja nüüd suvisel ajal alustada õhuvannidega, kerge päike, veidi vett varbale...kõhule ja siis üleni merre. Samm-sammult, metoodiliselt, järjekindlalt ja mitte liigselt kiirustada.
Tegutsege,
Jüri O.-M. Ennet