Mis toimub? 21.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Tahaksin vatust sada küsimusele, mis minuga viimasel ajal toimub. Järsku hakkab justkui halb, ei saa aru mis toimub, süda hakkab puperdama ja siuke naljakas tunne on. Seda juhtub täiesti suvalistel aegadel. Vare harva, nüüd vahel isegi kord päevas. Eriti sagedalt olen seda märganud just poolunest ärkamise peale. Muidu pole nagu psüühikaga probleeme olnud, aga see teeb mind natuke murelikuks? Ega teie ei oska öelda, mida see tähendab?
Ette tänades,
N(17a)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Korralik puhkus, õigel ajal magama. Tervislikud eluviisid. Normaalselt süüa.
Värskes õhus liikuda ehk isegi kerge sport.
Tugevneb keha, tugevneb ka hea enesetunne.
Ja nii need vaevused minevikku jäävad!
Parimate soovidega
Jüri O.-M. Ennet