Kuidas ennast muuta. 19.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure selline,et viimasel ajal tekitab iga rutiinist erinev asi erutuse,ei saa magada jne.Tunnen hirmu tuleviku ees,kardan iga asja,et mis juhtub?... Mulle ei meeldi see,et olen hakanud ennast j2lgima pisidetailideni-tahaks nagu kontrollida iga hetk toimuvat.Valin toitu,mis seebiga pesen,vahetan riideid mitu-mitu korda p2evasjne.Eriti j2lgin enda tervist,kui leian v2ikesegi k2rvalekalde normist,kujutan ette halvimat ja ravin t2iega.Saan aru,et ma liialdan,aga eioska midagi muuta.See tegelikult kurnab mind!Liigun palju v2ljas,suhtlen s'pradega,aga end vabaks ei lase.Olen naine,37,abielus,lapsed.Olen elanud l2bi mitu v2ga traumaatilist sundmust.Kardan kaotada pea,ei taha hulluks minna.Keemiat ei taha ka ennast t2is toppida.Armas doktor,kas mul on lips l2bi?Ette t2nades!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lips ei ole läbi. Ilus Lips on: Lapsed, abielu, noorus. Vaevavatest hingevõngetest-mõtetest saate lahti psühhiaatri abiga. Rohtu ei pea alati võtma.
vt. varasemaid sundmõtete kohta käivaid soovitusi. Lähisuhtes ilmselt probleeme - korrigeerige seda valdkonda. Kuidas tööl asjad on? Või olete nn kodukana?
Head soovides,
Jüri O.-M. Ennet