kas paanikahäired? 28.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu hädad said alguse 2,5 kuud tagasi - süda paha, tugev sudamekloppimine, pearinglus, surinad kätes, seljas ja kulkast kuni pealaeni, samuti neelamisraskus ja poomistunne. Nüüdseks on uuritud magu, kilpnääret ja siseorganeid ultraheliga, leitud pole midagi. Osad vaevused on kadunud, kuid alles on neelamisprobleem ja surin kuklas. Hirm mingi hirmsa haiguse ees on suur, kas see on ikka paanikahäire või hoopis mõni kasvaja? Ravimeid paanika vastu ei ole saanud ega tahtnud - veel!
Aitäh, olen 27a. naine

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

On ärevushäire küll.
Vajaliku ravimi saate psühhiaatrilt, harjutused-tegemised leiate varasemate soovituste hulgast. Harjutused on v-tähtsad, rohu osa on vaid osaline.
Igast murest saab üle! Ka sellest.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet