vastuvõtt Teie juures 07.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, sooviksin väga tulla oma lapsega Teie vastuvõtule, kuid ei leidnud kuskilt teadet selle kohta, milline on vastuvõtu hind ja edaspidine ravi, kui see osutub vajalikuks. Kasvatan üksi last ja ega raha ülejäämas küll ei ole aga lapse tervise nimel loobun paljust. olema käinud mitme psühhiaarti/psühholoogi juures.
Palun vastake

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lastedispanseris töötavad nii psühhiaatrid kui ka psühholoogid käsikäes. Alustaksin sealt.
Kui mingil põhjusel ikkagi veel vajadus minu jutule tulla, siis
tel.: 56 463 830 ning lepime ajas kokku.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet