raskus õppimisega 06.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

asi selles et kui ma midagi proovin õppida, ning ma sellest aru ei saa (nt matemaatika), hakkab mul pea valutama ja tekib üldse siuke vastik unine tunne. sporti jne teen, ei suitseta, üldiselt tervis korras. 22a mees.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õppida regulaarselt, korraga tunnikene ja siis kerge virgutus(võimlemine). Õigel ajal magama. Mõistlikult süüa, mõõdukalt sporti.
Hea valgustus, et silmi ei väsitaks.
Enne õppimist teha endale väike sisendus: Mulle väga-väga meeldib matemaatika. Õpin seda ainet rõõmuga ning päev-päevalt saan matemaatikast ikka paremini ja paremini aru. Matemaatika õppimine meeldib mulle väga."
Mõelge endale ise üks asjalik kiidulaul-salm.
Mõnusat õppimist,
Jüri O.-M. Ennet