probleemid teismelisega 28.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kas Teie poole võiks pöörduda ka teismeline tüdruk (15). Oleme käinud laste/noorukite psühhiaatri juures, kuid oli vaid väga kiire kirjutama rohtu, probleemi põhjused ei tundunud teda küll huvitavat aga tahaks leida kedagi, kes ka tema enda mõtlemist aitaks, sest ei saa ju parandada tagajärge kui põhjus ikka olemas. Probleemiks väga-väga madal enesehinnang. Lugedes küsimusi ja Teie vastuseid, oleksin väga tänulik kui aitaksite.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Helista ja leiame sobiliku aja kokkusaamiseks.
Enesehinnangu parandamine läheb kõige jõulisemalt paremuse suunas läbi kehalise tegevuse, treeningu, harjutamise. Kui kehaline hoiak paraneb, siis paraneb ka vaimne hoiak, enesehinnang.
Minu tel.: 56 463 830
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet