olen täis tühjust 24.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Pikast kirjast poleks minu puhul kasu,sest kõige lahtiseletamiseks kulub rohkem aega...
Aga mure järgmine .: Laps jättis kooli pooleli (noormees,18.a),siis viimase klassi väidetavalt terviseprobleemi tõttu,tööl ülekoormus,stress,mingil moel ka motivatsiooni puudus,olen 40.a vana,pöen kummalist lihasehaigust,mille ravi on seni olnud üsna tulemuseta... kui enne suutsin veel oma muret varjata teiste ees,sii pärast lapsega juhtunut tunnen et kogu maailm on kokku varisenud,isegi tahtejöud on otsas... ma ei ole allaandja tüüp,tunnen et vajan abi,aga ei oska kuhugi pöörduda,ehk oskate Teie mind aidata ?Tänades,!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri abi vajab nii Poeg kui ka Teie.
Kui tegevusplaan edasiseks selge (siis pole psühhasteeniat e kõhklusi), siis on raskusi palju-palju kergem kanda ja eks need probleemid jäävad siis ka tagaplaanile.
Psühhiaatri jutule!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet