Pearinglus 08.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul esineb väga tihti pearinglus ja juba pikemat aega. Näiteks hommikul juba kui trollis istun, töö juures eriti. Vabal ajal üldjuhul eriti ei esine seda. Autoga sõites hakkab ka tihti pea ringi käima. Vahest on tunne nagu osa minust ujuks nagu ära. Olen mõelnud, et võib-olla see on vähesest liikumisest ja olen viimasel ajal rohkem spordiga tegelenud, aga olukord pole muutunud. Mingeid ravimeid ma ei tarvita. Millest see võib tingitud olla ja mida teha, et sellest vabaneda? Ravimeid ma ei taha tarvitada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kuidas vererõhk? Kas madalavõitu? Sportlik tegevus on kasuks. See minu harjutus on v. hea sellisel puhul. Veidi kohvi hommikul on tervitatav. Rohtu küll vaja ei ole.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet