ei saa kuidagi emale selgeks tehtud,et tal on vaja 20.02.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kuidas ma saaksin ema psühholoogi juurde,kui ta ei tunnista endale, et tal on probleeme.Ta ärritub iga tühisemagi asja peale ja ütleb, et kõik on pahad. Ihast väiksest asjast tõuseb tüli, ta keerab ennast nii üles ja siis süüdistab teisi ja nutab.Kardan kõigerohkem, et ta võib endale või isale viga teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minge peretohtri juurde, mõõtke vererõhku jt. näitajaid ning peretohter juba läheneb asjale oma vaatenurga alt. Rahu (ja rahustavaid tohtrirohte) vajab Ema seoses vererõhu jne aspektist.
Peretohtri juurde.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet