depressioon,ärevushäired seroxat 28.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on juba 3aastat olnud väga halb enesetunne,algas see kõik ühel õhtul kui ma tundsin et käed,jalad on tundetud,peas pigistas,süda oli kiire,värisemine,ei saanud õieti rääkidagi.Algul arvati et südamelihasepõletik,määrati ibuprofeiini,propranooli,hiljem ka et enesetunne nii halb xanaxit.Võtsin xanaxit 4kuud.Kõik kohad valutasid ikka,tihti õhupuudus,suur hirm,süda kloppis,jõuetus,masendus,reaalsus muutus vahel uduseks ,magada ei saanud,keha nagu surises,nahk kiskus kokku.Neuroloog arvas ärevushäire ja määras CIPRALEXSI ,võtsin pool tabletti ja tableti xanaxsit.CIPRALEXSIGA OLI MUL NII HALB OLLA,PEAS SUUR SURVE JA PEA KUUMAs kohutavalt,enam rohkem ei julgenud võtta.Natukese aja pärast soovitas apteeker proovida naistepunakapsleid,võtsin neid üle poole aasta.siis oli natuke parem.AGA
siis tuli mao refluks ja söögitoru põletik,ei saanud tükk aega õieti midagi süüa võtan siiamaani ikka tihti NEXUMIT.Tervis on kogu aeg ikka kehv pea käib ringi,peas surub nagu miski kokku,nahk tõmbub valusalt,hirm,ärevus,õhupuudus,südames pisted,sundmõtted.EI SUUDA MISKIT TEHA,JÕUDU POLE.Südant kontrolliti on mitraalklapi prolaps väike.Nüüd määras neuroloog SEROXATI 20MG.Algul võtsin pool tabletti nädal aega,siis oli tugev une vajadus kogu aeg,värisemine tihti,higistamine.Kui aga olin võtnud nädal aega terve tableti käis peast nagu jõnks tihti läbi,magama läksin siis võpatasin tugevalt une pealt,lihastes nagu pinge ja ka tõmblused.Olen võtnud seroxati 1kuu ja kaks nädalat.Muidu on ta mind rahulikumaks teinud,ainult uni on pinnapealseks muutunud,ning need tõmblused kui magama lähen.XANAXIT OLEN PRAEGU VÄLTINUD.Ah jaa olen 33.a naine.Südamele võtan SOTANOLI POOL TABLETTI.Millest need tõmblused lihastes tekivad,algul olid väga tugevad,nüüd lähevad juba väiksemaks.KAS HOMÖÖPAATIAS ON KA MÕNI ROHI ÄREVUSHÄIRETE VASTU?OLEN KUULNUD BACHI ÕIETERAAPIAST?TAHAKSIN VÄGA PEALE AD TARVITAMIST KASUTADA LOODUSLIKKU RAVI.TEIE VASTUSED ANNAVAD VÄGA PALJU JÕUDU AITÄHH TEILE KALLIS DR.ENNET.ÜKS NOOR EMME KES TAHAB VÄGA ELADA JÄLLE NORMAALSET ELU.
,

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psüühika ja keha on omavahel tihedalt seotud ning mõjutavad oluliselt teineteist. Seda nii halvenemise kui ka tervenemise suunas. Kõik keha tugevdamise vahendid (Teile sobilikud) on kasuks ja seda ka vaimu ning hingekosustuse vahendid. Tabletid on vaid osakene selles tegevuses. Väike osakene. Kasutage neid teisi võimalusi.
Klassikaline meditsiin homöopaatiale ülisuurt osatähtsust ei anna, aga kes Teid keelab proovimast. Kõike ja täpselt me ju inimorganismist ka ei tea ja seetõttu on ka seal teatud potentsiaalid olemas.
Orkestrit juhib üks dirigent, ravi juhtigu ka üks tohter, muidu tuleb kakofoonia, kako-tervis.
Ole julge rohkem teha kui tableti neelata!
Tulge nurgast välja ning tehke lõvi häält ning tegutsege nagu emalõvi.
Tegutsege!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet