vaimne abi psühhopaadist vabanemiseks 16.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

aasta tagasi toimus emakakasvaja op-.peale seda abikaasa hülgas lõplikult naise,. Kuidas seda naist abistada, et ta vabaneks ka vaimselt 26.a.kestnud terrorist, kas oskate pakkuda ravi, mõistvat psühholoogi, kes ei ütleks, et seda meile koolis õpetati, et kahju asemel oleks tõesti kasu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriakliinikus on nii psühhiaatrid kui ka psühholoogid ja sealt saate kvalifitseeritud abi ja juhiseid.
Tallinnas Dispanseri tel.: 697 44 44
Tervitades,
Jüri O.-m. Ennet