mees tuleb kallale 21.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
olen 17 aastane tüdruk ja esitaksin küsimuse teile...mida ma peaksin tegema kui mehe kallale tulemistest saadik olen hakkanud ennast alavääristama...mul on tunne et olen talle vaid kalts..ja ka tema käitub minuga nii..ma ei suuda enam midagi peale hakkata...augustis tegin temast ka aborti kuigi ise soovisin last alles hoida...ma ei julge varsti inimestega suhelda sest tunnen ennast kaltsuna keda kellegile vaja ei ole...kardan jubedalt et kaotan selle pärast oma sõbrad...mida ma peaksin tegema..??
aitäh...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ilmas leidub teisigi, leidub häid ning sõbralikke.
Vägivallatsejast tuleb eemale hoida nagu katkust. Ja alaväärsustundeks Sinul küll põhjust ei ole. Pigem temal on probleeme. Ja Last ta ka ei soovi!
Ja soovi korral ei ole ilmselt hea Lapse kasvatajagi.
Mees ei tule kallale, Jobu aga küll.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet