Pinges näost punaseks 18.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Nimelt küsimus siis järgmine:
Kui pean esinema ametialaselt või suurema seltskonna ees vastusi jagama jne siis lööb veri pähe ja erutust on raske varjata kuna nägu läheb tulipunaseks, kui tunnen häbi siis on sama lugu (ja ka valetamisega sama teema), olen käinud erinevatel kõnekoolitustel jne aga ei aita sugugi ja vahel on tunne et kohe hullemaks läheb...ma tean et see on endas kinni ja ise tuleb tööd teha aga ka personaalset suunamist oleks tarvis...kas ja kuidas on võimalik seda teha...kas teie olete õige ala esindaja kellega sellest rääkida...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie olete hea õpilane. Tulge vastuvõtule (tel. 56 463 830).
Alustuseks tehke minu harjutust (vt. "Noore heade mõtete raamat" ja minu lugu selles).
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet