Päevapealt ad vahetus 16.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Dr.Ennet

Olles tarbinud kuus kuud Remeroni15 ,läks enesetunne järsku kehvemaks,hakkas nagu ärevus-paanikahäire tagasi tulema.Rääkisin ka murest raviarstile,kes arvas,et peaks ad vahetama ja soovitas jätkata Sertraliga,ja seda kõike üleöö.Kas tervisele selline ,päevapealt eelmisest rohust loobumine ja kohe uue rohuga alustamine kahjulik ei ole?Täna võtsin uue rohu sisse.Nüüd kardan väga mis saab edasi.Kardan uue rohu kõrvaltoimeid ja vana rohu ärajäämanähtusid .Kujutan juba ette milline õudne olek mul olema hakkab,kas elan selle ikka üle?
Kas tohib ikka niimoodi päevapealt rohtu vahetada või pabistan asjata.
Tänan Teid väga kui natuke asja selgitate.
Tiina

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimene elab surmani! Selle rohuvahetuse elate kaunikesti üle. Midagi halba ei juhtu. Juhtub vaid nihe paremuse poole.
Mida Te peale "söömise e rohusöömise" veel teete?
Rohi on vaid üks komponent, üks noodike tervenemise laulumängus. Kasutage hoolega ka teisi noote.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet