depakiin krono 500mg üleannustamine. 09.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas depakiin krono 500mg üleaanustamine võib lõppeda surmaga. Küsin, sest mõnikord unustan ma rohtu õigeagselt võtta ja järmisel rohu võtmise korral võtan topelt annuse, et korvata eelmist rohu võtmata jätmist. Kas see on tervisele eriti ohtlik?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Üle 500 mg annuse puhul soovitav võtta mitte korraga, jaotada kaheks annuseks. Üleannustamiseks vaja veelgi suuremaid annuseid. Täpset infot annab raviarst.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet