mina 12.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas oleks vöimalus saada lahti vihastamisest, ärritumistest jne.
köige lollim on see et vihastan oma enda tydruku peale tihti ja ei suuda temaga normaalselt suhelda kuigi tahaks seda väga!
olen ise 24a ja olen käinud psyhhiaatri juures olen olnud ka 5nädalat paldiski mnt´el. Aga abi pole nagu saanud!
äkki oskate teie mind kudagi paremini nöustada v oleks vöimalik tulla vastuvötule?

Tänan,
Roland

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mida haiglas raviti, kuidas?
Järgige sealt saadud tohtri soovitusi, külastage seda tohtrit veelkord.
Ütlete, et vihastan oma enda tydruku peale tihti ja ei suuda temaga normaalselt suhelda kuigi tahaks seda väga! Esiteks tuleb endale selgeks teha, et see tüdruk ei ole "oma enda", Teil on vaid lähedane suhe, "tõmme" ja seda saab ainult oma kaaslase austamisega parandada. Enda pingeid ja siemist rahu annab kerge sportlik tegevus, kehalised harjutused.
Dispanseri tel on 697 44 44
ja minul 56 463 830 (alates 24. okt.).
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet