L2hedase surm... 29.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada yle v2ga l2hedase ja v2ga armastatud inimese surmast?Mida teha,kui see vaevab nii tugevalt,et segab edasist elu?Kas on vajalik minna psyhhiaatri jutule v6i on v6imalik sellest vabaneda omal k2el???

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lein vajab aega, lähedase oma kauemgi veel.
Lein on mõeldud elavate tarbeks, et hingeliselt tugevneda, elu väärtust paremini mõista ning aktiivsemalt ning abivalmimalt edasi elada.
Mida paremini me edasi elame, seda paremini me Sõpra mälestame!
Kui hingevalu liigne, unehäired suured, siis on veidi ka arstirohtu tarvis.
Elu jätkub ja vajab jätkamist!
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet