abielu lahutus 19.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist,

Olen elanud vabaabielus oma naisega 12 aastat. Meil on kaks last ja oleme rajanud oma kodu. Viimased 3-4 aastat on kooselu koosnenud riidudest ja kodusõdadest ning armastus ja üksteisemõistmine on puudunud, kuid ma ei võtnud midagi ette olukorra muutmiseks. Püüdsin leppida olukorraga lootes et suhted paranevad. Sel suvel avastas naine et mul on suhe teise naisega.
Otsustasin et parem on lahku minna kuid praegune elukaaslane on pannud mind valiku ette kas elame koos või ta tapab ennast. Naine on täiesti enesevalitsemise kaotanud ning koos tema sõprade ja õdedega oleme püüdnud teda rahustada ning suunanud teda psühholoogide ja psühhiaatrite juurde, kuid minu arust pole sest mingit abi. See on väga lühidalt kõik, ma ei osanud rohkem kuhugi enam pöörduda võibolla saab teilt kuidagi nõu ja abi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule, arutame.
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet