wellbrutin sr 2 25.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Esimest korda kui võtsin siis polnud erilist midagi paar päeva hiljem tekkisid imelikud unenäod siis tekkis selline sisemine magus tunne sees ei saanud enam voodist üles jäi ka töökoht sellega katki. Hiljem proovisin üle ühe päeva võtta teisel päeval tekkis vastik tunne (siis võtsin ibumaxi 400, see leevendas) ja nüüd olen ilma rohuta ning ühes mõttes parem on ei ole seda piina mis depressiooniga tekib aga nüüd jälle vanad asjad tulevad pähe(vahel ka kõik asjad üheskoos), ma ei ole vist naernudki enam ei tea mis ajast, ma ei ole kurb ega õnnelik, jah aint põen neid vanu asju, üks tuleb teine läheb ja aina hullemaks muutub aga sellist valu ei teki enam nendest ja suitsiidi risk tõuseb ja kui kuskil linnas olen siis tekib nõrkuse tunne pea vahepeal tõmbleb silmad on imelikud(läbi kurnatud sellised). Aga raviarst määras mulle sellepärast et ma olen niipalju erinevaid rohte võtnud ja ta andis veel lootust et on veel erinevaid rohte et need otsa ei saa(olen vist mingi 10 erinevat). Nüüd siis lähen psühhoteraapiat saama vaatan mis sellest saab ehk siis saab mingeid õigeid rohte!
Kõike paremat soovides!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohu puhul on ka annus oluline, vajadusel seda muuta. Rohtudest ainult ei piisa, rohud on vaid teatud (alg)etapil eriti olulised. Edasi on vajalikud hinge-, meele- (vaimu), kehalised- ja sotsiaalse tasandi harjutused. Probleemi tuumaks on oma Mina tunnetamine, olla ISE. vt. minu ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid".
JULGE OLLA ISE!
Eneseleidmist soovides,
Jüri O.-M. Ennet