Vähe tööd... 22.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tänan kurgiprobleemi lahendamisel.Söön neid nüüd südamerahu ja hundiisuga.
On veel üks problem.Esmapilgul tühine kuid mulle siiski murettekitav.No mul on kuradima vähe tööd,aga palk hea.Aga tahaks millegiga tegeleda.KATUS SÕIDAB JUBA TÄIEGA.SELLINE OLUKORD CA 2 AASTAT.taustaks niipalju,et ravin F33.Tunnen,et psüühikale see mölutamine ei ole hea.Kas oleks mõttekas kohta vahetada või OOOOOOOOdata edasi.Boss ütles ,et olen vajalik(ilusad silmad-temal muidugi mitte mul).
vot selline imelik mure.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Molu molutab, Tark ei targuta vaid tegutseb. Jõukohane tegevus on väga hea ravim, treener, ennetaja. Ja mida veel vajate? Ja katus-kaunike jääb ka paika.
Kurgid mullegi maitsevad.
Parimate soovidga,
Jüri O.-M. Ennet