ixel kapslid ja alkohol 21.07.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

võtan juba peaaegu 2 kuud ixelit depressiooni ning meeleolude kontrollimatu kõikumise tõttu koos ofriliga.olen suur veinisõber kuid eemale hoidnud alkoholist ravimite kasutamise perioodi. aga ravil pole lõppu veel määratud ning tekkisiki küsimus, et kas võib või ei või mitte mingil juhul vastavalt enesetundele klaasi veinigi lubada?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Millises nooruses olete? Millised kehalise-vaimsed-hingelised häired Teil on? Kas ka muid rohte võtate? Kuidas toidurežiim, kehakaal? Milline töö-puhke-olukord, väsimuse aste? Kas olete juba aastaid "veini-nina"? Kui suur see Teie klaas on?
Kui probleeme ei ole, siis mina olen lubanud, aga rohu võtmise ja veinikese vahel peab ca 1,5 tundi vahet olema. Tagasihoidlik veinikene on ju ka trankvillisaator e rahusti, aga tagasihoidlik annus.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet