Minu ema ja alkohol. 16.06.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 17 aastane neiu. Mul on nimelt üks väga suur probleem, tegelikult mitte minul, vaid mu emal. Nimelt on tal suureks porbleemiks alkohol. Ma ei oska mitte kellegi poole pöörduda ega seda küsimust kellegile teisele esitada, kui teile Dr. Jüri O.-M. Ennet. Ta käib tööl, kuid igal vabal päeval tartvitab ta alkoholi ning nüüd juba üha rohkem ja rohkem. Meie pereelu on sellepärast väga halvas seisus. Pidevad tülid ja vaidlused ema alkoholisimi pärast. Palun aidake mind. Ma tahaks ta kuhugi ravile saata, kui ei ole leidnud sobivat arsti. Kas teie ravite või aitate selliseid inimesi? Või teie kolleegid? PALUN aidake mind. Ta ise oleks nõus minema ravile, see tähendab, et ta tunnistab oma probleemi, kuid on piisavalt nõrk, et ise midagi ette võtta. Palun aidake.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Wismari Haigla spetsialistid Tallinnas, A-Kliiniku spetsialistid Tartus, psühhiaatrid kõikjal saavad abi osutada. Teatud etapil saab aidata ka perearst. Alustage ja küll siis spetsialistid vajalikke suuniseid annavad.
Eraarstid ka, aga see on parasjagu kallim.
Tegutsege ja kohe. Kannatlikkust.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet