minu mõttemaailm 16.05.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere mul siis niimoodi,et kaks probleemi
esimene see,et mul tulevad pähe sund mõtted,sellised ,et tahan lähedastele halba ja üsna jõhkralt.
teiseks mulle meeldib mõelda et ma olen mafia boss ja siis veel,et olen anti Kristus
see kõik masendab mind

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mind ka,
abi juhiseid saab psühhiaatrilt.
Jobu-mõtteid on olnud pea kõigil, aga asjad-mõtted peavad jääma teatud piiridesse.
Sundmõtted on kõrvaldatavad, head rohud (vajadusel) ka olemas.
Tervitusi psühhiaatrile ka minu poolt,
Jüri O.-M. Ennet