perekonna lagunemine kui selles on ka ühine laps 4 01.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen pereisa kes on pere lagunemise sasipuntras. on tekkinud 3 nurk mis tekkisid salamisi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laps on PÜHA ja vajab üleskasvatamist. Kui olete Lapse tegemisega hakkama saanud, siis saage ka tema kasvatamisega hakkama. Kui olete sellega valmis saanud, siis tehke nii nagu süda ütleb. Praegu aga tegelege Lapsega ja see on ainumas 3-nurk - Laps, Ema, Isa.
Konkreetsemaid soovitusi saate pere-psühholoogilt, juhul kui eelnev "kohale ei jõua" või esineb muid olulisi asjaolusid.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet