muu 24.03.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas seletab psühhiaatria okultismis levinud automaatkirjutamist?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Somnambuulseid tegevusi mitmeid, ka nn automaatkirjutamine.
Miks Teil seda vaja:
a) selgitus lahendab mingi olulise probleemi,
b) soovite "kirjatööst" vabaks sada,
c) või soovite automatkirjutamist "omandada".
Täpseid seletusi ei ole, teadvustatud-teadvustamata tegevused ei selgita ju ka mitte midagi.
Parapsühholoogiliste harjutustega saadud võimed näitavad, et on veel suur valdkond asju, mida meie ei oska täpselt seletada. Püüame vähemalt siis inimlikul kombel neid rakendada.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet