depressioonis mees 10.03.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kirjutan abikaasast,28 aastasest mehest , kellel on värisemise hood, eriti hommikuti, päeva peale läheb vähe paremaks. siis on veel külma ja sooja puhangud, vaheldumisi külm ja siis äkki higi voolab. kas see võib olla tingitud närvidest, või võib olla asi milleski muus. perearst kirjutas talle depressiooni rohu, see ei aidanud. mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kuidas "kärakaga" (alkoholiga, ka õlu) lood? Kuidas tööga toime tuleb? Kas on kuskil "kirves õhus" - midagi ähvardamas, midagi otsustamata?
Vaja vestelda, kohtuda, siis saab soovitusi anda.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet