antidepressant ja imetamine. 15.02.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mul on ärevushäire ja nüüd veel ka lisaks tõeline masendus. laps on mul 8 kuune ja käin ka teraapias, kuid ei ole tulemust. vahepeal on hea olla, kuid siis jälle viskab rivist välja mingil hetkel. arst nüüd kirjutas mulel cipralex'i ja käskis võtta veerandi annusest hommikul ja siis saan ikka öösel last imetada. tahan ka kellegi teise arvamust, kas võib nii, kui imetan last öösel?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis on meeleolumuutuste põhjus? Mida veel annaks muuta, et seisund paremaks läheks? Kas saate piisavalt puhata? Kas annab kedagi abiliseks võtta? Kas saate lapsega piisavalt õues käia?
Lugege ka B.Spocki raamatut, see julgustab.
Soovitage ka ise endale midagi!
Proovige.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet