Tahaksin inimesi hammustada... 04.02.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ei, mitte tõsiselt, aga nad käivad mulle lihtsalt närvidele. Töötan erialal, kus on palju vaja suhelda. See töö meeldib mulle, mul on erialane haridus. Aga ei tea, kas see vihmane suvi ja lumeta(enamasti )talv+pinged tööl ja kodus on viinud mind suure väsimuseni(arvan, et tegemist pole deprekaga, suudan absoluutselt positiivselt mõelda), et tahaksin ainult magada ja mitte ühtegi inimest näha. Huvitav, kas teie kolleeg meie haiglast annaks selle jutu peale töövõimetuslehe, kasvõi meie firma külastajate tervise huvides?
Vabandan tobeda küsimuse pärast, aga mul on tõsi taga. Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie tervise huvides annaksin kindlasti.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet