Punastan kogu aeg. 29.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere, ma tahaks teada et kuidas punastamist ravida? ma ei julge järgmine nädal üksi klassi ette minna ja ühte pikka juttu rääkima sest juba tean te punastan, ise teised on mulle öelnud ja tunnen ka et ma olen tegelikult selline enesekindel ja julge aga ma ei tea miks see juhtub, ma vihkan seda, ma olen nii kurb selle pärast, mul oleks hädasti täna vastust vaja :( aitäh kui vastate, suured suured tänud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Klassi ees tuleb rääkida seda "pikka juttu" ja sellest pika jutu rääkimisest rõõmu tunda. Punastamine ei ole esmatähtis.
Punastamise kohta ma juba kirjutasin. Kirjutasin kuidas kodus õppida. vt.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet