Üks õudne tohman 27.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Millised oleksid teie nõuanded? Mu üks töökaaslane (ülemus) on kiusakas. Ma ei tea, kas ta ei saagi minust aru või teeb, et ei saa, aga ta käitumine on lausa mõnitav. Midagi teha ka muud ei ole, kui töökohta vahetada, mille otsimise suhtes tegelen juba kevadest saadik. Olen kõrgema haridusega ja tahaksin erialast tööd, aga seda pole väga kerge leida. Igal pool endalgi koondamised aina... Viimane kord mul hakkasid täitsa käed värisema, kui see mutt mind alandas. ma pole selline vastu ütleja tüüp ka, kuna tunneksin siis end ise pärast pahasti. tahaks ise ikka viisakaks jääda.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vestelge töökaaslastega, nemad on situatsiooniga tuttavad. Kuulake nende nõuandeid. Proovige ka enda käitumist veidi muuta, et see ülemus ikkagi Teist aru saaks. Teie kirja alusel ma selle ülemuse arusaamist ravida-mõjutada ei saa.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet