XXX 13.12.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mul on küsimus, mu kehatemperatuur on madalam kui normaalne. Arvan, et haloperidoolist, mida võtan. Teisi ravimeid ei tarvita. Ka kummitab väsimus. Mida võtta selle vastu. Joon palju kohvi, aga alati see ei aita. Pean tööl käima.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kohvi osas olge muidugi mõõdukas. Kehatemperatuuri osas on suuri individuaalsusi. Väsimuse ja rohu "suhteid" tuleb arutleda üheskoos ravitohtriga.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet