Saroten 26.11.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
käisin psühiatri juures,kaebusteks ärevus ja depressiooni sümtomid sh.liigvarane ärkamine, mis mind eriti kurnab.Sain rohuks saroten 25mg 1tbl.3 x päevas ja õpetussõnadeks, et kui harjud võid õhtul juurde võtta.No eile ehtul võtsingi +25 mg(ööpäevas tuli 100mg) ning täna hommikul on selline kummaline olemine,klimp kurgus,veitsa rahutu,keha lihased"tudisevad"ja nagu vatist,söögiisu suurenes.Aga just rahutus ja mingi hirm ja see kummaline olek omakorda teevad ärevaks.Ei teagi kas julgen õhta +25mg võtta.Selles mu mure ongi.Ehk oskate aidata.Arstile saan alles 2 nädala pärast.Olen 41 av mees 90 kg.PS rohtu olen alles kasutanud 1 nädal
Paul
PS aga klimp kurgus kadus präegast ära.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui annus muutub liigselt suureks Teie jaoks, siis võivad sellised ebatunded esile kerkida.
Vähendage annust.
Täpsemad juhised saate ravitohtrilt.
Helistage, siis saate ka varem teateid, infot edasise tegevuse kohta.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet