magamine 21.10.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

raskusi on magamisega. koguaeg nagu mõtleks, terve öö(näen unes kõiki päeva sündmusi jne). uni väga kerge. eriti hull on siis kui olen nt tulnud kusagilt peolt vms või olen lihtsalt tugevalt stressis. aga see et ka rahulikult olles ei suuda magada, häirib.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Une probleemidest olen kirjutanud "Kodutohtris."
Töö/öpperezhiim ja puhkus öigesse vahekorda - see peamine.
Normaalne kehaline aktiivsus, sportlik eluviis. Möödukalt kohvi. mitte liialdada. Öppida ja kasutada psyhhoregulatsiooni vötteid. Teen neid igal öhtul.
Kui nyyd ikkagi tulemused visalt tulemas, siis psyhhiaatri konsultatsioonile - saab anda Teile sobivaid konkreetseid juhiseid.
Tervitustega,
Jyri O.-M. Ennet