mida ometi teha??? 27.09.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

TERE TOHTIHÄRRA! Kardan,et teen oma lastele viga.Mingil momendil tunnen,et see tung on minust tugevam.Seni olen endast jagu saanud,kuid hirm on kohutav.MA ARMASTAN MEELETULT OMA VÕRRATUID LAPSI,EGA TEEKS NELE ELUSEES MITTE MIDAGI HALBA!Öelge,kas selline sundkäitumine on ravitav või tuleks mind üldse ühiskonnast isoleerida?Kardan nii väga ... TÄNAN JUBA ETTE! üks õnnetu noor 3 lapse ema

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Selliseid ebamõtteid on olnud mitmetel. Nendest mõtetest saate koos tohtriga jagu. Arst kirjutab veidi tohtrirohtu ja saate ka teisi soovitusi.
Puhake korralikult - see on korraliku kehalise ja vaimse tervise alus. Kallistage lapsi ja see annab hingekosustust ning tasakaalustab Teie sise-psüühikat.
Koos psühhiaatriga lahendate selle probleemi!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet