Kasiino sõltuvus. 07.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu poisssõbral on kasiinos käimisega probleeme. Kas selline asi on üldse ravitav? Kolm kuud suutis ta mitte mängida. Aga nüüd käis jälle ja mängis. Tal oli küll väga häbi, aga õnneks ta usaldab mind ja räägib mulle. Tahaks teda aidata. Ei oska kellegi poole pöörduda. Palun aidake.

Parimate tervitustega,
Kelly

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Patoloogiline hasartmängimine on ravitav ja sellega tegeleb Wismari Haigla ja psühhiaatrid nii Talinnas, Tartus ja mujal. Hiljem tulevad vajadusel appi ka psühholoogid. Omapoolne tahtmine ja koostöö on oluline. Sportlik eluviis aitab vabaneda impulssiivsusest e hetkeaje mittesoovitavatest mõjudest.
Tervtades ja edu soovides,
Jüri O.-M. Ennet