silmade tõmblused 13.07.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

13-aastasel poisil erutudes hakkavad silmad tõmblema, kas see viga on ravitav ja kas peab pöörduma psühhiaatri või neuroloogi poole?Selline puue on tal juba aastaid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste psühhiaatrid tunnevad neid probleeme - tikid - hästi, oskavad ravida. Pöörduge kindlasti nende poole ja saate abi.
Rahulik kodune õhkkond, sportlik tegevus, enesekindluse kasv tuleb suuresti kasuks. Vajalik ka õige puhkerežiim (õigel ajal magama).
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet