elu nagu unenägu 11.07.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

viimasel ajal on kuidagi imelik, kõik möödunud elu on nagu unenägu, nagu poleks midagi olnudki. kuigi mäletan kõike. ei ole nagu üldse seda tunnet näiteks nagu oleks põhikoolis käinud. ise olen muidu 21 a mees ja olen kannatanud palju stressi käes. siuke vastik tunne on, häirib.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sellist tunnet võib esineda üleväsimuse korral, aga võib ka olla mingi psühhasteenilise seisundi (otsustamatuse) korral - on ikkagi vaja midagi otsustada, aga otsuse vastuvõtmine lükkub pidevalt edasi. Vajalik on ka muid võimalusi arvesse võtta.
Minge tohtriga silm-silma vestlusele ja siis saate asjale selgust.
Igast murest saab üle, ka sellest!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet