sünnitusjärgne depressioon? 11.05.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lgp. dr. Ennet,
Kas peaksin tulema teie vastuvõtule, et saada ravi?
Nimelt 2 kuud tagasi sündis mul laps. Kodune olukord on väga hull- abikaasa joob , kodus ei viibi, töölt tuli ära ja hakkas suhtlema allakäinud inimestega. Olen välja puhkamata, peas on mõtted, kuidas tappa oma laps ja siis ennast. Mõte läheb üsna kähku minema, sest armastan oma last ikkagi- ei suuda seda tegu teha. Kuna ei taha sellist elu endale ega oma lapsele . Hetkel püüan võimalikult palju olla kodust ära- vanemate pool ja seal on rahulik, aga koguaeg ka vanemate pool olla ei saa.

Ootan teie vastust.
Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge kohe vastuvõtule.
Kuigi Dispanseri järjekord järgmise kuu alguseni, ikkagi tulge kohe. Teisip., Kolmap. 9 - 12 vahel Dispanserisse. Korraldan vastuvõtu-
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet