sügav depressioon 22.02.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Detsembri lõpus jäin haiguslehele,sest tööl käia oli võimatu.Algasid ülekere värinad,mis muutusid tugevateks tõmblusteks sääre osas.Palavik on tänasepäevani 37.0-37.3 Magamata olin ligi kuu,väljaarvatud haiglas oldud päevad,kui võtsin hommikul ja õhtul xanaxit.Praegu võtan 0.15 mg remeroni,siis saan magada.Tõmblused on kadunud(võtsin diazepeksi),ülejäänud
seisund on samasugune,lisandunud on ,nagu pool pead oleks vatti täis,kõrvad kohe lukku minemas(eriti vasak pool),silmanägemine hajevil.
Mis tegema peaks,kui arstid on läbi käidud,analüüsid korras,aga seisund selline,et eluisu otsas.Kas 0.5 mg xanax xr päevas on norm.kogus.
Sain uue töökoha,kardan oma tervisliku seisundi tõttu sellest ilma jääda.
Kas kompuuteruuring oleks vajalik?Ette tänades.Piret

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Piret,
reguleeriksin eelkõige Remeroni annusega, Xanaxi osa vähendaksin. Sport ja muud tervislikud tegemised - suurendaksin, optimeeriksin. Kompuuter-uuringu vajadust kirja andmeil ei oska soovitada, selle vajaduse saab öelda raviarst.
Mida perearst tempereerimisest arvab? Kuidas tsüklitega lood? Teeksin veega kergeid ergutavaid protseduure, rätiga ülehöörumisi. Organismi igakülgset tugevdamist, karastamist.
Uus töökoht annab uut jõudu, energiat ja sellest tundke rõõmu - Teil on töö.
Vajate sõpra, suhtlemist.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet