Ärevushäire ja selle ravi 23.09.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

kolm päeva tagasi diagnoositi kiirabihaiglas ärevushäire ja kirjutati välja Cipralex. Asi on arenenud vaikselt kuskil aasta aega kuni selleni et viimasel nädalal olid hood iga päev ja normaalne elu täiesti välistatud. Panin aja psühhiaatri juurde, kuid kahjuks oli esimene vaba võimalus alles kolme nädala pärast. Kas peaksin paluma/otsima kiiremat võimalust või ei ole see vajalik?

Tiia

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks nii pikk järjekord? Kui olete Tallinnas, küsige registratuurist minu vastuvõtule. Rohtu hakake kohe võtma. Tehke ka muid harjutusi-võtteid, milledest eelnevate vastustega soovitatud. Põhimõtteliselt midagi hullu ei ole ka seda järjekorda oodates. Ikkagi, hakake kohe endaga tegelema, end tugevdama.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet