Juhatajal kes enam ei oska puhata ning magada 06.01.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Soov normaalseks inimeseks saada. Kaua juhtub töötaja olnud ja teistele nõustsja. Ei maga, rahutu uni väsimus. Unes töö ja töö.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Une kvaliteet peegeldab igapäevast reaalset elu. Seega - on rohkelt olukordi, mida vaja korrigeerida, ajagraafikut korrastada, otsustamist mitte edasi lükata, inimestevahelisi suhteid aidata harmoniseerida.
Tööl ja tööga seonduv - prioriteedid paika.

Mida suuremad-tähtsamad ülesanded lahendada, seda suuremat-paremat kehalist tervist me vajame. Siin jällegi töö- ja puhkerežiimi tasakaal - muidu läbipõlemine.

Oskus ja julgus puhata puhkepäevadel, ka päeval puhkehetked.
Võimalusel kohe nädalapäevad päris-puhkust võtta.

Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Mida veel teha? Ise küsid endalt, ise vastad endale ja ise viid selle tarkuse ellu.
Ole rõõmus, et tead Muutuste vajadusest!
Apteegi vabamüügis rahustav tee võib ju olla, vabamüügi Melatoniin sobib ka.
Mona-Linda naeratus aitab ennast ja teistelegi meeldiv.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet
Optimistlikku Muutmist.