Tere , kas hüpnoos aitab täelikult autoavariist põhjustatud pingete vastu. 05.01.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui teie poolt hüpnoos ei aita , mis siis aitaks - oskate mulle midagi soovitada mis aitaks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui inimesel tekkivad terviseprobleemid, siis need hõlmavad meie elu mitmeid valdkondi: psüühika, sooma (keha) ja sotsiaalset sfääri. Tabletid on vaid 1/10 ravivõimalustest, 9/10 on kõigi nende sfääride kasutamine, nende kaudu mõjutamine.
Seega: 1) tööde-tegemiste ja puhkuse probleemid,
2) psühhoregulatsioon (pingete maandamise võtted),
3) keha tugevdamine. Kõik on omavahel seotud ja ühe valdkonna parandamine aitab ka teisi.
Seega - enda aktiivsus ja tegutsemised on väga olulised. Usk endasse, optimism.
Ka hüpnoosi korral ravib inimene end ise, hüpnoosiga saab usku ja eneseusku, seda saab ka arsti vastuvõtul käies.
Ise tehtud - hea tulem!
Ametlikus meditsiinis hüpnoosi ei arvestata ja selliseid protseduure ei tehta. (lisaks väga aeganõudev).
vt varasemaid ja optimitlikku harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet