olen s´õltuvuses ja elu suht pees 22.11.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen pikka aeha sõltuvuses ja kaotasin 24 aastat naisega on nyyd uus kuid probleem jätkjub…

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tsüklijärgselt Wismalri haiglasse ja organism alkoholist puhtaks.
Kõrval- ja jääknähud - ravib aeg, vajadusel arstirohtu abiks.
Eluviisi-väärtushinnangute muutmine, muidu varsti jälle kõik kordub.
Lähedaste nimel Otsus vastu võtta - ei tilkagi enam. Mõõdukuse teema on ebaadekvaatne ja ei tööta.
AA-klubi.
On mehed enne teid saanud päevapealt õigele rajale ja sellel juba üle 25 aasta - ei tilkagi! Saate ka teie.
Esivanemate- ja Lähedaste nimel - suudan!
Ole meheks!
Jüri O.-M. Ennet