Psüholoogi leidmine 03.11.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas ma saaksin kontakti psüholoogiga tasuta Harjumaal kui suuremad kliikikud vaid suunavad edasi kuna neil liiga pikad järjekorrad?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri vastuvõtule - seal haigekassa rahastab. Psühhiaater vaatab, et kas psühholoogi abi on vajalik või ei.
Räägi oma probleemist Lapsevanemale - üheskoos kergem lahendeid leida.

Tervislik eluviis on alati kasuks. Korralik uni. Puhkus taastab jõu.
Iga tera tervise varasalve on kasuks. Jalutuskäigud, võimlemine jne.

Sirvi varasemaid soovitusi - vt sealt pingete-stressi- ärevuse maandamisega seotud soovitusi.

Koos vanematega!
Head harjutamist!
Terves kehas terve meeleolu, rahu, elurõõm, vaimne töövõime.

Igast murest saab üle!

Jüri O.-M. Ennet